Офіційний імпортер RAVON в Україні - компанія «Равон Моторс Україна» запускає фірмову фінансову програму «RAVON КРЕДО». У офіційних дилерів бренду - в торгово-сервісній мережі АІС купити новий автомобіль RAVON в рамках програми можна з вигодою до 26 000 грн.

Вигода при покупці в кредит за програмою «RAVON КРЕДО»

Модель

Стандартна вартість, грн.*

Вартість при покупці в кредит з RAVON КРЕДО, грн.*

Розмір вигоди, грн.*

Ravon R2

От 261 900

От 247 900

14 000

Ravon R4

От 275 900

От 253 900

22 000

Ravon R3

От 279 000

От 253 000

26 000

 

Умови придбання автомобіля в кредит в рамках даної програми:

- перший внесок від 10%;
- термін кредитування до 7 років;
- ставка річних складає від 14,49% і залежить від терміну кредитування;

Серед інших переваг кредитної програми:
- фінансування здійснюється в гривні без прив'язки до іноземних валют;
- мінімальні вимоги до потенційних позичальників;
- швидке прийняття кредитних рішень;
- без щомісячних комісій і прихованих платежів;
- висока швидкість прийняття рішення.

До покупки в кредит в рамках програми пропонуються:

Ravon R2 - міський хетчбек А-класу, сучасний, стильний, динамічний, практичний і надійний автомобіль, що втілив в собі кращі технології General Motors. Ravon R2 комплектується бензиновим двигуном об'ємом 1,25 літра потужністю 85 л.с. і 4-x ступінчастою автоматичною коробкою передач Aisin (Японія).

Ravon R3 - абсолютно новий автомобіль в модельному ряду Ravon. Він відрізняється підвищеним рівнем безпеки, комфорту і оснащення. Він технологічний і в ньому збережені традиційні переваги попередників - доступність цін і надійність. Ravon R3 оснащується бензиновим двигуном об'ємом 1,5 літра потужністю 106 к.с. Ravon R3 доступний до покупки з 5-ти ступінчастою механічною коробкою передач і 6-ти ступінчастою АКПП Aisin. Традиційно для Ravon новинка має багату комплектацію.

Ravon R4 - класичний міський седан, оснащений сучасними системами безпеки, що забезпечують комфорт водієві та пасажирам. Широкий вибір комплектацій та доступна ціна робить цей автомобіль одним з найпривабливіших в своєму класі. Ravon R4 також комплектується бензиновим двигуном об'ємом 1,5 літра потужністю 106 к.с. і доступний з 5-ти ступінчастою МКП або 6-ти ступінчастою АКПП Aisin.

Серед переваг покупки Ravon в дилерській мережі АІС можна виділити наявність послуги Трейд-ін. Також компанія дарує своїм покупцям асистанський сервіс (безкоштовний інформаційний і технічний сервіс в дорозі). ** Поєднавши покупку в кредит / лізинг з програмою трейд-ін покупець отримує можливість придбати новий автомобіль без будь-яких початкових грошових вкладень!

Акційна пропозиція діє в дилерській мережі АІС в мм. Київ, Дніпро, Миколаїв, Суми, Черкаси, Кременчук в період з 18.03.2020р. по 31.12.2020р.

Детальніше про умови придбання автомобілів Ravon в АІС можна дізнатися на сайті https://ravon-ais.com.ua або за телефоном інформаційної лінії АІС 0800500205 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів українських операторів).

Кредитує ПАТ «Кредобанк», ліцензія НБУ № 43 від 11.10.2011р. Присутні додаткові витрати на страхування оформлення кредиту. Одноразова комісія при видачі кредиту 2,9%. Детальні умови кредитування уточнюйте у Продавця.

* Вказана стандартна ціна і ціна зі знижкою по програмі «RAVON КРЕДО» за одиницю товару в комплектації Comfort MT на 18.03.2020р. Ціна може бути змінена в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.
** З умовами отримання послуги асистанс можна ознайомитися на сайті http://ravon-ais.com.ua/services/assistance.html.

Где это происходит
Автосалон АИС Автоцентр Святошино
АИС Автоцентр Святошино
Автосалон, Софиевская Борщаговка, ул. Киевская, 24
Средняя оценка: 3,0на основе 1 отзыва
1 отзыв

**«АИС Автоцентр Святошино»** входит в Группу компаний «АИС» - одного из лидеров автомобильного рынка Украины и является официальным дилером RAVON (Узбекистан), GEELY (Китай), SSANG YONG (Корея), CHEVROLET NIVA (Россия), ГАЗ, ВАЗ, УАЗ, ПАЗ, и МТЗ Беларус. **«АИС…

Социалочки

avatar