Новий Рік приносить нові можливості та нові вигоди на Новий Volkswagen! Повнопривідний VW Touareg з потужним дизельним двигуном на 204 кінських сили (150 кВт) можна отримати за неймовірно вигідною ціною - $50 396!

Для зручності покупки та для мінімізації проблем з старим автомобілем скористуйтеся програмою Trade-In, що дозволяє обміняти Ваш вживаний автомобіль на Новий акційний VW Touareg.

За декілька хвилин стан Вашого автомобіля зможуть оцінити в автосалоні менеджер з продажу автомобілів з пробігом Das WeltAuto.

Акційний автомобіль також можете отримати за вигідними, прозорими та доступними програмами фінансування в кредит чи лізинг від надійного банку Porsche Finance Group Ukraine. Відсоткова ставка кредиту, розмір авансового внеску та щоденна сплата за автомобіль є ще більш доступною для Вас.

Не зволікайте, адже СКЛАД АВТО ОБМЕЖЕНО!

За деталями акційного ціноутворення  чи отримання автомобіля в кредит чи лізинг звертайтеся:  

Автосалон «КарпатиАвтоцентр»

м. Чернівці вул. Енергетична 2В

 тел. (0372) 543 888, 
          050 374 44 55, 
          096 374 44 55.

Автосалон «КарпатиАвтоцентр» офіційний дилер Volkswagen в Чернівцях.

Акція діє до 31.01.2018 р., або до моменту продажу авто зі складу в залежності що настане раніше.

Где это происходит
Автосалон КарпатыАвтоцентр
КарпатыАвтоцентр
Автосалон, Черновцы, ул. Энергетическая, 2 В
Средняя оценка: 4,825на основе 10 отзывов
10 отзывов

Автосалон «КарпатиАвтоцентр» є офіційним дилером Volkswagen у Західному регіоні України та представляє на ринку України високоякісний продукт концерну Volkswagen AG. «КарпатиАвтоцентр» пропонує до вашої уваги широкий модельний ряд легкових та комерційних…

www.karpaty-autocenter.com.ua

Социалочки

avatar