Мінливість погоди давно не радує навіть автомобілістів. Ситуація вдвічі ускладнюється, якщо Ваш автомобіль без опції «Зимовий пакет».

Спеціально для Вас автосалон «КарпатиАвтоцентр» пропонує тільки до кінця листопада  акційний комплект електричного обігрівача салону автомобіля за спеціальною ціною - 11 111 грн.*!  Ваша економія складає - 4 225 грн.

Електричний обігрівач встановлюється в штатні місця радіатора пічки і забезпечує обігрів салону до повного нагріву двигуна. Середній час обігріву салону при температурі повітря  нижче +50 С, складає 3-5 хвилини роботи заведеного автомобіля, в той час як обігрів дизельного двигуна проходить тільки в русі і займає не менше 20-30 хвилини.

Нехай ніякі погодні умови не стануть Вам на заваді зимового комфорту у Вашому автомобілі! Для детальної інформації щодо встановлення електричного обігрівача звертайтесь за адресою: м.Чернівці вул. Енергетична 2В або за тел. (050) 489 00 11, (050) 431 35 35.

*Акція діє до 31 листопада 2017 р, або до моменту продажу всіх обігрівачів на складі, що настане раніше.

Где это происходит
Автосалон КарпатыАвтоцентр
КарпатыАвтоцентр
Автосалон, Черновцы, ул. Энергетическая, 2 В
Средняя оценка: 4,825на основе 10 отзывов
10 отзывов

Автосалон «КарпатиАвтоцентр» є офіційним дилером Volkswagen у Західному регіоні України та представляє на ринку України високоякісний продукт концерну Volkswagen AG. «КарпатиАвтоцентр» пропонує до вашої уваги широкий модельний ряд легкових та комерційних…

www.karpaty-autocenter.com.ua

Социалочки

avatar