З радістю повідомляємо Вам про старт продажу нової моделі серії CrafterNF! Новий Crafter увібрав у себе всі риси нового легковпізнаного дизайну. Ретельно продуманий та модернізований, він зумів стати ще більш чітким, вивіреним і якісним, як ніколи раніше…

Почнемо з зовнішності. Дизайн нового Crafter зроблено в дусі останніх комерційних моделей - T6 і Сaddy четвертої генерації. Достатньо подивитися на фари і решітки радіатора. Машина має рекордно низький для свого класу коефіцієнт аеродинамічного опору Cd - лише 0,33, що внесло свою лепту в зниження витрати пального. Загалом експлуатаційні витрати на автомобіль було суттєво зменшено.

VW Crafter

Volkswagen Crafter отримав повністю новий, спеціально розроблений 2,0-літровий турбодизель.  До замовлення він тимчасово доступний потужністю 140 к.с. з механічною коробкою передач та переднім приводом.

VW Crafter

Новий Volkswagen Crafter уперше в класі отримав електромеханічний підсилювач керма, що дало змогу оснастити машину різними електронними системами допомоги водію. З них варто відзначити систему ESP з функцією стабілізації причепа, адаптивний круїз-контроль ACC Adaptive Cruise Control, систему гальмування після аварії, систему, що компенсує наслідки бічного вітру (опція), систему допомоги під час маневрування з причепом тощо. Свій вклад у підвищення активної безпеки Volkswagen Crafter вносять світлодіодні фари головного світла з функцією підсвічування поворотів і системою Light Assist, що поліпшує видимість у нічний час. Крім того, машина може бути оснащена парк-троніком і камерою заднього огляду. А стосовно пасивної безпеки, то для водія і передніх пасажирів підготовлені не тільки фронтальні, а й бічні air bag.

VW Crafter

Сподобався? Телефонуйте в автосалон «КарпатиАвтоцентр» та замовляйте свого Volkswagen Crafter.

Автосалон «КарпатиАвтоцентр»

м. Чернівці вул.Енергетична 2В.

тел. (0372) 543-888, 050 374 44 55, 096 374 44 55.

Где это происходит
Автосалон КарпатыАвтоцентр
КарпатыАвтоцентр
Автосалон, Черновцы, ул. Энергетическая, 2 В
Средняя оценка: 4,825на основе 10 отзывов
10 отзывов

Автосалон «КарпатиАвтоцентр» є офіційним дилером Volkswagen у Західному регіоні України та представляє на ринку України високоякісний продукт концерну Volkswagen AG. «КарпатиАвтоцентр» пропонує до вашої уваги широкий модельний ряд легкових та комерційних…

www.karpaty-autocenter.com.ua

Социалочки

avatar