З кожним днем стає все гарячіше та пропозиції у виборі нового Volkswagen вигіднішими! Автосалон «КарпатиАвтоцентр» для зручності покупки надає пропонує: починаючи з 27 липня і до кінця 2017 року обираючи VW Golf SportWagen в кредит чи лізинг гарантовано отримуєте страховий поліс КАСКО на перший рік фінансування!

Перейшовши за посиланням, ви зможете обрати автомобіль, що доступний в кредит чи лізинг http://www.karpaty-autocenter.com.ua/shop/cars-volkswagen/golf-sportwagen/

Для того, щоб вигідніше отримати автомобіль скористайтесь послугою «Trade-In» - обміняйте свій вживаний автомобіль на Новий Golf SportWagen з фінансуванням! Оцінена вартість Вашого автомобіля може стати авансовим внеском.

Користуючись послугою «Trade-In» Ви отримуєте переваги:

1. Економія часу! Для того щоб стати власником нового Volkswagen Golf SportWagen потрібно лише декілька хвилин для оцінки вашого старого авто.

2. Не шукати покупця! Вам не потрібно шукати кому продати своє старе авто та де розмістити оголошення - ці турботи ми візьмемо на себе.

3. Зручність складання договору! Техогляди, експертні висновки, зняття і постановка на облік, технічна експертиза - всі ці турботи бере на себе автосалон.

4. Безпечність договору! Купуючи авто в офіційного дилера Volkswagen, Ви захищені від шахрайства, що притаманно стихійним автомобільним ринкам.

5. Вигідний кредит чи лізинг! У разі нестачі коштів на покупку в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» завжди діють вигідні пропозиції щодо фінансування.

Деталі отримання акційного VW Golf зможете отримати в автосалоні «КарпатиАвтоцентр», за адресою вул.Енергетична 2В або за тел. (0372) 543-888, 096 374 44 5, 050 374 44 55.

Где это происходит
Автосалон КарпатыАвтоцентр
КарпатыАвтоцентр
Автосалон, Черновцы, ул. Энергетическая, 2 В
Средняя оценка: 4,825на основе 10 отзывов
10 отзывов

Автосалон «КарпатиАвтоцентр» є офіційним дилером Volkswagen у Західному регіоні України та представляє на ринку України високоякісний продукт концерну Volkswagen AG. «КарпатиАвтоцентр» пропонує до вашої уваги широкий модельний ряд легкових та комерційних…

www.karpaty-autocenter.com.ua

Социалочки

avatar