В автоцентрі Volkswagen в Чернівцях стартує нова акція на вантажні автомобілі: тільки до кінця травня, при покупці надійного помічника в щоденних турботах Volkswagen Caddy, Transporten, Amarok чи Caravella - страхування КАСКО в ПОДАРУНОК!

Дорогі клієнти, ми усвідомлюємо те, що потійне використання грузового автомобіля потребує додаткового захисту. Саме тому з 15  травня до обраного автомобіля ми даруємо Вам страховий поліс «КАСКО».

Страхування КАСКО стане реальною допомогою, якщо Вашому Volkswagen буде нанесено будь-яких збитків, внаслідок протиправних дій третіх осіб, пожежі чи стихійного лиха, а також у випадку викрадення автомобіля! Акційна пропозиція діє не залежно від того, чи купуєте Ви автомобіль за готівковий/безготівковий розрахунок, чи з фінансування від Porshe Finance Group!

Використати акційну пропозицію Вам буде зручніше скориставшись пропозиціями які діють в салоні:

- Для зручності та лояльності покупки для Вас діють зручні умови фінансування автомобіля. Деталі дізнавайтесь за посиланням: http://www.karpaty-autocenter.com.ua/financial-service/car-loan/.

- Менеджер компанії Das WeltAuto, безкоштовно оцінить Ваш автомобіль і Ви без додаткових зусиль для продажу автомобіля можете скористатися програмою Trade-In. Деталі за посиланням: http://www.karpaty-autocenter.com.ua/car/exchange-trade-in/.

Деталі акції та комплектацію автомобіля дізнавайтесь в автосалоні «КарпатиАвтоцентр»  за адресою: м. Чернівці вул. Енергетична 2В, або за тел. (0372) 543 888, 050 374 44 55, 096 374 44 55.

Кількість акційних автомобілів обмежена. Акція діє до 31.05.2017р. або до моменту продажу автомобілів зі складу.

Будьте в курсі всіх новин від автосалону «КарпатиАвтоцентр». Завантажте мобільний додаток «VW Чернівці» для користувачів IOS.

2
Где это происходит
Автомагазин КарпатиАвтоцентр
КарпатиАвтоцентр
Автомагазин, Черновцы, вул. Енергетична 2В
Средняя оценка: 4,8333на основе 3 отзывов
3 отзыва

В автосалоні «КарпатиАвтоцентр» можна не тільки придбати новий Volkswagen та отримати якісне обслуговування Вашого автомобіля, але й обрати оригінальні запчастини Volkswagen. **Оригінальні запасні частини Volkswagen** розробляються, випробовуються та виготовляються…

Социалочки

avatar