Тільки цього тижня, до 8 травня, маєте можливість придбати VW Caddy в комплектації Ekonom Pro із додатковими вигодою 70 000 грн.

Памятайте, пропозиція діє тільки 10:00 год 8 травня 2017 року!

VW Caddy стане Вам надійним помічником в буденних справах. Комфортний, економний та швидкий VW Caddy із значною вигодою!

Актуальність пропозиції тільки до 8 травня або до моменту продажу автомобіля (що настане раніше).

Додаткове обладнання автомобіля складає:

-  Додатковий електричний PTC обігрівач салону

-  Багатофункціональний дисплей

Будьте першими, поспішайте скористатися пропозицією АВТОМОБІЛЬ ТИЖНЯ!

Поряд  із пропозицією «Автомобіль тижня», маєте можливість скористатися програмою  «Trade-In» та отримати додаткові зручності:

1. Економія часу! Для того щоб стати власником нового VW Caddy, потрібно лише декілька хвилин для оцінки вашого старого авто.

2. Не шукаєти покупця! Вам не потрібно шукати кому продати своє старе авто та де розмістити оголошення - ці турботи ми візьмемо на себе.

3. Зручність складання договору! Техогляди, експертні висновки, зняття і постановка на облік, технічна експертиза - всі ці турботи бере на себе автосалон.

4. Безпечність договору! Купуючи авто в офіційного дилера Volkswagen, Ви захищені від шахрайства, що притаманно стихійним автомобільним ринкам.

5. Вигідний кредит чи лізинг! У разі нестачі коштів на покупку в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» завжди діють вигідні пропозиції щодо фінансування.

Дізнайтеся деталі пропозиції тижня в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» за адресою: м.Чернівці, вул.Енергетична 2-В,

тел. (0372) 543 888,

096 374 44 55, 050 374 44 55.

Где это происходит
Автосалон КарпатыАвтоцентр
КарпатыАвтоцентр
Автосалон, Черновцы, ул. Энергетическая, 2 В
Средняя оценка: 4,825на основе 10 отзывов
10 отзывов

Автосалон «КарпатиАвтоцентр» є офіційним дилером Volkswagen у Західному регіоні України та представляє на ринку України високоякісний продукт концерну Volkswagen AG. «КарпатиАвтоцентр» пропонує до вашої уваги широкий модельний ряд легкових та комерційних…

www.karpaty-autocenter.com.ua

Социалочки

avatar