Вантажний фургон VW Crafter – це справжній універсальний солдат створений для найважчих задач. Допоможить Вам в будь-яких перевезеннях, справиться з будь-якими задачами! Тільки до 31 травня 2017 року при купівлі VW Crafter з фінансуванням діє спеціальна відсоткова ставка 9,99 % у гривнях на перший рік.

VW Crafter в наявності автосалону «КарпатиАвтоцентр», з технічними характеристиками та додатковим обладнанням автомобіля дізнавайтеся на сайті, перейшовши за посиланням http://www.karpaty-autocenter.com.ua/shop/volkswagen-commercial/crafter-gp-box/craftergp-35-lr-hd-reload/.

Додатковими послугами,  що допоможуть здійснити  Вам покупку є Trade-In, за допомогою якого обміняєте свій автомобіль на VW Crafter. Ваш старий автомобіль також може стати частиною внеску в Новий VW Crafter.

Деталі з фінансування та отримання автомобіля дізнавайтеся в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» за адресою м.Чернівці вул.Енергетична 2В, або за тел. (0372)543-888, 067 373 57 00, 050 374 44 55.

Где это происходит
Автосалон КарпатыАвтоцентр
КарпатыАвтоцентр
Автосалон, Черновцы, ул. Энергетическая, 2 В
Средняя оценка: 4,825на основе 10 отзывов
10 отзывов

Автосалон «КарпатиАвтоцентр» є офіційним дилером Volkswagen у Західному регіоні України та представляє на ринку України високоякісний продукт концерну Volkswagen AG. «КарпатиАвтоцентр» пропонує до вашої уваги широкий модельний ряд легкових та комерційних…

www.karpaty-autocenter.com.ua

Социалочки

avatar