С 01 по 31 июля 2012
З нагоди 20-річчя компанії Віннер в Україні з 1 по 31 липня 2012 року впроваджується акція на автомобілі Ford. Ford Focus стартує з відмітки 149 900, а знижки на Mondeo та кросовер Kuga досягають 20 тысяч гривень!
Ford Focus, Kuga, Mondeo — скидки до 20000 грн

Новий Focus підносить кінетичний дизайн Ford на новий рівень. Це машина, присутність якої дійсно відчувається, незалежно від того, стоїть вона або рухається, як у скромному і цілеспрямованому вигляді, так і в таких деталях як новий дизайн капота, блискуча чорна решітка радіатора і панорамні стоп-сигнали. Усередині вона також має сміливий дизайн з центральним пультом і приладовою панеллю, зробленими за останнім словом техніки, високоякісної обробкою і прекрасною деталізацією.

Ford Focus — акция

Ford Kuga народжений долати виклики найсуворіших доріг. Але важливим є те, що через наявність сучасних систем безпеки він вважається найбезпечнішим автомобілем у своєму класі. Пройшовши ретельні випробування за програмою Euro NCAP, Kuga отримав п'ять зірок за безпеку дорослих пасажирів, чотири зірки за безпеку дітей та три зірки за захист пішоходів.

Ford Kuga — экстерьер

Вперше опинившись за кермом Ford Mondeo Ви відразу оціните  комфорт найвищого рівня. Оснащений останніми технологіями новий Mondeo створений для того, щоб робити кожну поїздку безпечнішою, простішою та цікавішою. Цілий ряд технологій забезпечує ідеальний баланс, який задовольняє жагу водія до руху та побутові потреби сім'ї. Новий Mondeo легко виконує Ваші забаганки та відповідає Вашому стилю.

Ford Mondeo — экстерьер

Деталі у дилерів Ford.

Где это происходит
Автосалон Велет Авто
Велет Авто
Автосалон, Львов, ул. Липинского, 50
Средняя оценка: 0,0на основе 0 отзывов

Компания "Велет Авто", созданная в 2003 году, начала свою деятельность с сервисных услуг. После трех лет успешной деятельности компания, обладая опытом работы на автомобильном рынке, подписала договор о дилерстве с компанией Winner Imports Ukraine, Ltd. - Официальным…

Автосалон Виннер-Мотор Спорт
Виннер-Мотор Спорт
Автосалон, Одесса, ул. Гастелло, 50а
Средняя оценка: 0,0на основе 0 отзывов

ООО «Виннер-Мотор Спорт» создано на базе предприятия «Мотор Спорт Центра» которое имеет современную базу по сервисному обслуживанию автомобилей практически всех производителей. Предприятие оснащено современным диагностическим оборудованием, специнструментом,…

Автосалон Виннер Автомотив
Виннер Автомотив
Автосалон, Киев, просп. Московский, 24 д
Средняя оценка: 3,4на основе 5 отзывов
5 отзывов 9 автоуашников

«Компанія «Віннер Автомотів» - офіційний дилер Ford, Volvo, Jaguar та Land Rover»..

Социалочки

avatar