Друге покоління шин Goodyear EfficientGrip Performance вирізняє збільшений пробіг: на 50% більший порівняно з попередньою моделлю, і на 20% — порівняно з найближчим конкурентом Michelin**.

Компанія Goodyear випустила на ринок нові високошвидкісні шини EfficientGrip Performance 2, що демонструють провідні в галузі експлуатаційні характеристики. Шина позиціонується як спадкоємиця відомої EfficientGrip Performance і призначена для автомобілів з 15-18-дюймовими дисками, власники яких перш за все бажають разом з купівлею шин отримати великий ресурс пробігу та очікують від шин високих робочих характеристик при гальмуванні на мокрій і сухій дорозі.

Нові шини EfficientGrip Performance 2 можуть похвалитися вражаючим пробігом — на 50% вищим порівняно з попередньою моделлю* і на 20% — порівняно з шинами найближчого протестованого конкурента Michelin**. Незалежне тестування TÜV SÜD також показало, що у EfficientGrip Performance 2 найкоротший гальмівний шлях на мокрій і сухій дорозі порівняно з чотирма конкурентами***, які пройшли тестування.

«Нові шини EfficientGrip Performance 2 — безкомпромісне рішення для автолюбителів, які хочуть отримати максимальний пробіг без шкоди високому рівню робочих характеристик, — говорить Хав'єр Фрайпон (Xavier Fraipont), віцепрезидент з розробки продуктів Goodyear у регіоні EMEA. — Завдяки технічним розробкам команди наших інженерів покупці можуть розраховувати на додатковий пробіг** під час експлуатації шин EfficientGrip Performance 2. І це досягнення, яким ми дуже пишаємося. Більш того, крім відмінних характеристик продукту, автовласники зможуть зробити свій внесок у збереження довкілля завдяки збільшеному терміну експлуатації шин**».

Низка ключових інноваційних характеристик шин EfficientGrip Performance 2, що гарантують збільшений пробіг** і високу продуктивність:

  • Висока еластичність і гнучкість протектора, завдяки чому знижується знос шин, викликаний нерівним дорожнім покриттям, без шкоди продуктивності на мокрій і сухій поверхні.
  • Збільшене число подовжених крайок зчеплення разом з оптимізованою жорсткістю компаунду покращує водовідведення і скорочує гальмівний шлях на мокрій поверхні.
  • Широкі ребра в центрі протектора забезпечують більш високу жорсткість для поліпшення стійкості в надзвичайних ситуаціях.

Шини Goodyear EfficientGrip Performance 2 будуть доступні в 45 типорозмірах

Про Goodyear

Goodyear — один з найбільших світових виробників шин. Штат компанії налічує біля 64 000 осіб, а її продукція виробляється на 47 заводах, розташованих у 21 країні світу. У двох центрах інновацій — в Акроні (штат Огайо, США) і Кольмар-Берзі (Люксембург) — розробляються найсучасніші продукти і послуги, які встановлюють високі технологічні стандарти і стандарти продуктивності в галузі. Додаткову інформацію про компанію Goodyear і її продукцію можна переглянути на сайті www.goodyear.com/corporate.

Завантажити додаткові фотографії можна на сайті онлайн-ньюсрум: http://news.goodyear.eu.

Приєднуйтеся до нас у соцмережах і стежте за новинами: Twitter @Goodyearpress, група в LinkedIn — ThinkGoodMobility.

__________________________

[*] Внутрішній тест. Порівняно з попередньою моделлю шин EfficientGrip Performance. Розмір протестованих шин: 205/55R16 91V; тестовий автомобіль: VW Golf 7; місце проведення тестування: дороги загального користування в Люксембурзі та Франції. [**] На 20%/11,000 км більший пробіг, ніж у Michelin. Пробіг (тобто до моменту досягнення законодавчо встановленого граничного рівня зносу протектора) порівняно з чотирма останніми розробками головних конкурентів у літньому сегменті високошвидкісних шин (HP) (Michelin Primacy 4, Continental PremiumContact6, Bridgestone Turanza T005, Pirelli CinturatoP7 Blue). Протестовано компанією TÜV SÜD Product Service GmbH у листопаді 2019 року на замовлення Goodyear. Тестові типорозміри шин: 205/55R16 91V; тестовий автомобіль: VW Golf VII; місце проведення випробувань: дороги загального користування у Центральній Німеччині. Номер звіту: 713171748. Повна версія звіту доступна за посиланням: https://www.goodyear.eu/en_gb/consumer/tire-test-reports/tire-test-reports-summer.html[***] Найменша довжина гальмівного шляху на мокрій і сухій дорозі порівняно з усіма протестованими конкурентами. Порівняно з чотирма останніми моделями літніх шин основних конкурентів у сегменті HP (високошвидкісні шини) (Michelin Primacy 4, Continental PremiumContact 6, Bridgestone Turanza T005, Pirelli Cinturato P7 Blue). Протестовано TÜV SÜD Product Service GmbH у листопаді 2019 року на замовлення компанії Goodyear. Розмір протестованих шин: 205/55R16 91V; тестовий автомобіль: VW Golf Mk7; місце проведення тестування: ATP Papenburg (Папенбург, Німеччина), GPG Mireval (Міреваль, Франція), TÜV SÜD PS Garching (Гархінг, Німеччина), Neubiberg (Нойбіберг, Німеччина), Denburg (Денбург, Німеччина). Звіт № 713171748. Повна версія звіту доступна за посиланням https://www.goodyear.eu/en_gb/consumer/tire-test-repo rts/tire-test-reports-summer.html

Социалочки

avatar