30 СІЧНЯ 2022 РОКУ В ОФІЦІЙНОМУ ДИЛЕРСЬКОМУ ЦЕНТРІ КИЙ АВТО ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ АБСОЛЮТНО НОВОГО ЛЕГЕНДАРНОГО КРОСОВЕРА NISSAN QASHQAI!

На гостей заходу чекають незвичайні інтерактивні зони, дитяча зона, діджей, ведучий Юрій Рихлик, фотобудка з моментальним фото, солодкі частування, призові вікторини та сувеніри* для всіх, хто здійснить тест-драйв нової моделі. Також приємним сюрпризом стане розіграш «тест-драйву на добу» Nissan QASHQAI**!

А серед гостей заходу, які випробують кросовер та укладуть контракт з 30.01 по 6.02 на покупку автомобіля Qashqai, буде розіграно автосигналізацію Starline S96BTV2 GSM***!

Реєстрація

Захід за підтримки імпортера Ніссан Мотор Україна.

*Мається на увазі отримання сувеніру після тест-драйву 30.01.2022 за дотриманням наступних умов: фото/селфі з тестовим Qashqai або Qashqai в автосалоні, його публікація на своїй сторінці в Facebook/Instagram з відміткою Кий Авто. Один здійснений тест-драйв надає можливість клієнту отримати тільки один сувенір. Кількість сувенірів обмежена!

**Мається на увазі надання в оренду автомобіль Nissan Qashqai з парку тестових автомобілів ТОВ "Кий Авто Груп»  терміном на 1 добу. Розіграш «тест-драйву на добу» відбудеться 31.01 о 10-00 шляхом жеребкування карток у лототроні під час прямої трансляції в www.instagram.com/kiyauto/Завантажити правила розіграшу PDF.

*** Участь у розіграші приймають всі клієнти ТОВ «Кий Авто Груп», які здійснили тест-драйв моделі на заході та  уклали контракт з 30.01 по 6.02 на покупку автомобіля Nissan Qashqai. Розіграш «Автосигналізації Starline S96BTV2 GSM» відбудеться шляхом жеребкування карток у лототроні під час прямої трансляції в www.instagram.com/kiyauto/. Умови розіграшу та подарунок можуть бути змінені. Завантажити правила розіграшу PDF.

Детальніше за тел: (044) 536-96-96

До зустрічі в Кий Авто 30 січня.

Обов'язково приходьте усією сім'єю!

Где это происходит
Автосалон Nissan Кий Авто
Nissan Кий Авто
Автосалон, Киев, ул. Днепровская набережная, 16А
Средняя оценка: 3,25на основе 2 отзывов
2 отзыва 2 автоуашника

Автосалон **Кий Авто** на автомобільному ринку з 1996 року і пропонує повний комплекс послуг, пов'язаних з продажем, гарантійним та сервісним обслуговуванням автомобілів **Nissan**, реалізацією оригінальних запасних частин та аксесуарів. За найвищу якість роботи…

nissan.kiyauto.com.ua

Социалочки

avatar