Настав час для підготовки автомобілів Renault до безпечних та комфортних подорожей в складних погодних умовах осені та зими. В цей період особливу увагу варто звернути на колеса та диски. Колеса - це важлива деталь автомобіля, від якої багато в чому залежить безпека пересування.

За допомогою оригінальних Коліс в зборі можна зробити свій RENAULT практичнішим у використанні, розширивши його можливості відповідно до свого стилю життя: подорожі на природу, поїздки по бездоріжжю або експлуатація в місті. Зимові шини, що встановлені на колесах, забезпечують надійне зчеплення з дорожнім покриттям в складних погодних умовах, особливо при гальмуванні на снігу, та мають подвійний текстильний корд.

Завдяки спеціальній пропозиції в акційний період є можливість придбати колеса в зборі на литих дисках зі знижкою до 10% від рекомендованої роздрібної вартості. А в порівнянні із сумарними витратами на окремі складові та шиномонтаж вигода може скласти до 22%.

Колеса в зборі, що розроблені спеціально для моделей Duster, Logan, Sandero та Sandero Stepway, протестовані інженерами Renault та цілком відповідають технічним характеристикам та дизайну автомобіля. Вони зібрані та збалансовані за допомогою професійного обладнання та з дотриманням усіх технічних вимог виробників шин та автомобіля.  Колеса в зборі на литих дисках мають вентиляційні отвори для покращення охолодження гальм та є легшими за вагою в порівнянні із колесами зі сталевими дисками, що позитивно відбивається на динаміці автомобіля та витратах пального.

Додатково клієнти, які у період з 11 жовтня до 31 грудня 2021 придбають акційний комплект коліс в зборі, отримають можливість безкоштовного зберігання комплекту коліс із сезонними літніми шинами (4 шт.) у шинному готелі Кий Авто до кінця поточного зимового сезону (до 31.03.2022 року).

¹ Під «знижкою» маються на увазі знижки до 10% від роздрібної ціни на колесо в зборі у період дії спеціальної пропозиції. Перевірити належність деталі до асортименту, який включений до списку  спеціальної пропозиції, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та рекомендовану вартість, яка діє в період спеціальної пропозиції, за артикулярним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Розмір знижки та вартість, яка діє в період спеціальної пропозиції, запчастин є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про встановлену дилером вартість робіт та запчастин, які діють в період спеціальної пропозиції, а також їх звичайну вартість дізнавайтесь безпосередньо в Кий Авто.  Пропозиція діє з 11.10.2021 по 31.12.2021 року, за наявності товару на складі. Кількість товару обмежена. Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображень товару використаних на сайті.

² Під комплектом коліс у зборі мається на увазі 4 литих диска з 4-ма центральними ковпачками і 4 ніпелями, на яких встановлені 4 збалансовані зимові шини.

Деталі в автосалоні або по тел.: (044) 536-96-97

Где это происходит
Автосалон Кий Авто Центр - Renault
Кий Авто Центр - Renault
Автосалон, Киев, ул. Днепровская набережная, 16А
Средняя оценка: 0,0на основе 0 отзывов

Автосалон **Кий Авто** на автомобільному ринку з 1996 року і пропонує повний комплекс послуг, пов'язаних з продажем, гарантійним та сервісним обслуговуванням **автомобілів RENAULT**, реалізацією оригінальних запасних частин і аксесуарів. Всі автомобілі, представлені…

www.renault.com.ua
СТО Renault Кий Авто
Renault Кий Авто
СТО, Киев, ул. Днепровская набережная, 16А
Средняя оценка: 2,3на основе 10 отзывов
10 отзывов 1 автоуашник

**Кий Авто Центр - Renault — офіційний дилерський та сервісний центр RENAULT в Києві!** Станція технічного обслуговування і ремонту, яка розташована на більш ніж 3200 кв.м, виконує всі види робіт - від простого ТО до капітального ремонту двигуна та агрегатів.…

www.renault.com.ua

Социалочки

avatar