Традиційно, з початком літа компанія Renault в Україні відкриває сезон привабливих цін на послуги очистки та обслуговування системи кондиціонування.

Акція «Діагностика та обслуговування кондиціонера» надає можливість з максимальною вигодою виконати обслуговування системи кондиціонування в автомобілях Renault, а також придбати сезонні товари за привабливою ціною.

З 7 червня до 4 липня 2021 року всі клієнти офіційного сервісу Renault зможуть:

  • виконати очистку кондиціонера із вигодою до 25% (знижка на очисники - 25%, знижка на роботи - 20%);
  • виконати діагностику кондиціонера із знижкою до 20% на роботи;
  • виконати заправку та ремонт кондиціонера із знижками до 25% на запчастини/матеріали та 10% на роботи із їх встановлення;
  • виконати заміну салонного фільтра із вигодою до 30% (знижка на фільтри салону - до 30%, знижка на роботи - 10%);
  • придбати дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля за акційною ціною 365 грн. з ПДВ.

На роботу кондиціонера великий вплив має зовнішнє середовище, особливо влітку, в період найбільш активної експлуатації. Зниження ефективності теплообміну кондиціонера може бути результатом потрапляння бруду на його випарник. У момент теплообміну поверхня випарника покривається краплями конденсованої вологи, до якої липнуть пилок, пил, пух, комахи та інші види забруднення, що потрапляють в повітряний потік, що проходить через стільники теплообмінника. Вологе середовище стає розсадником розмноження бактерій, цвілі та інших мікроорганізмів. Саме тому необхідно приділяти особливу увагу стану системи кондиціонування в цей період.

Для більшості моделей Renault рекомендує проведення регулярного обслуговування системи кондиціонування повітря за таким планом: заміна салонного фільтра - один раз на рік; очистка кондиціонера - один раз на два роки; дозаправка кондиціонера - кожні чотири роки.

Дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля стане незамінним помічником кожного водія, адже скористатись ним можна самостійно завдяки простому способу використання. А в період Акції його можна придбати за привабливою ціною - 365 грн. з ПДВ.

Вірно працюючий кондиціонер забезпечує зручність і комфорт для водія і пасажирів, а також подарує виключно приємні враження від поїздки, особливо в теплий період року!

*Під «знижками» маються на увазі знижки до 25% на деталі та матеріали системи кондиціонування автомобіля від рекомендованої роздрібної ціни, до 30% на фільтри салону, а також знижки на роботи з обслуговування: до 20% на роботи з діагностики та/або очистки системи кондиціонування, до 10% на роботи з заправки, ремонту систем кондиціонування, заміни фільтрів салону, у період дії Акції. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикульним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Рекомендована роздрібна акційна ціна дезінфікуючого аерозолю для салону автомобіля складає 365 грн з ПДВ. Зазначені розміри знижок та акційна вартість запчастин та робіт є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про встановлені знижки та акційну вартість робіт та запчастин дізнавайтесь за тел: (044) 536-96-97 або у відділі сервісу Кий Авто . Акція діє з 07.06.2021 до 04.07.2021 року.

Где это происходит
Автосалон Кий Авто Центр - Renault
Кий Авто Центр - Renault
Автосалон, Киев, ул. Днепровская набережная, 16А
Средняя оценка: 0,0на основе 0 отзывов

Автосалон **Кий Авто** на автомобільному ринку з 1996 року і пропонує повний комплекс послуг, пов'язаних з продажем, гарантійним та сервісним обслуговуванням **автомобілів RENAULT**, реалізацією оригінальних запасних частин і аксесуарів. Всі автомобілі, представлені…

www.renault.com.ua
СТО Renault Кий Авто
Renault Кий Авто
СТО, Киев, ул. Днепровская набережная, 16А
Средняя оценка: 2,3на основе 10 отзывов
10 отзывов 1 автоуашник

**Кий Авто Центр - Renault — офіційний дилерський та сервісний центр RENAULT в Києві!** Станція технічного обслуговування і ремонту, яка розташована на більш ніж 3200 кв.м, виконує всі види робіт - від простого ТО до капітального ремонту двигуна та агрегатів.…

www.renault.com.ua

Социалочки

avatar