Оригінальні аксесуари Renault надають автомобілю індивідуальності та виокремлюють його з-поміж інших, а також надають змогу зробити свій автомобіль Renault більш практичним у використанні. Можна розширити можливості автомобіля відповідно до свого стилю життя: експлуатація в місті, подорожі на природу, або поїздки по бездоріжжю.

Аксесуари розробляються спеціально під кожну модель. Вони цілком відповідають технічним характеристикам та геометрії автомобіля, бо створені та протестовані інженерами Renault.

Завдяки спеціальній пропозиції від компанії Renault в Україні пропонується придбати оригінальні аксесуари для Дизайну та Персоналізації зі знижкою* до 25%. А саме аксесуари таких товарних груп:

 • захисні накладки на двері та колісні арки,
 • спортивний обвіс,
 • дефлектор вікон,
 • тонувальна плівка,
 • колесо в зборі,
 • легкосплавні диски,
 • ковпаки коліс,
 • датчик тиску в шинах,
 • підлокітники,
 • сидіння дитяче,
 • текстильні килимки салону,
 • спортивні накладки на педалі,
 • захисні накладки на пороги дверей та багажника.

Серед зареєстрованих в My Renault учасників акції, які придбали акційні аксесуари на суму від 5 000 грн. з ПДВ, буде розіграно коштовний приз** - сертифікат на придбання аксесуарів Renault загальною вартістю 15 000 грн. (з ПДВ).

Тільки в офіційній дилерській мережі Renault професійні майстри допоможуть підібрати та встановити аксесуари зі збереженням гарантії на автомобіль, та надати гарантією на продукцію та її встановлення. Використання оригінальних аксесуарів - це гарантія якості та надійності.

*Під «знижкою» маються на увазі знижки до 25% від рекомендованої роздрібної ціни на певній перелік аксесуарів. Ознайомитися з переліком основних аксесуарів на які діють знижки, можливо за посиланням https://www.renault.ua/accessories-shop.html, обравши модель, яка вас цікавить, дізнатися рекомендовану звичайну вартість (до надання знижки) та рекомендовану акційну вартість, за артикулярним номером можна на сайті: www.parts.renault.ua. Розмір знижки та вартість аксесуарів є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Повний перелік акційних товарів та остаточну вартість аксесуарів дізнавайтеся в Кий Авто за тел: (044) 536-96-97. Акція діє з 12.04.2021 до 30.06.2021 року.

**Під призом мається на увазі: сертифікат на придбання аксесуарів Renault загальною вартістю 15 000 грн з ПДВ. Приз розігрується серед учасників Акції, які зареєстровані у "My Renault" www.my.renault.com та здійснили покупку акційних аксесуарів на суму від 5 000 грн с ПДВ  протягом періоду дії Акції. Дату визначення Переможця буде призначено протягом 30 днів після завершення терміну дії акції. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua.

Где это происходит
Автосалон Кий Авто Центр - Renault
Кий Авто Центр - Renault
Автосалон, Киев, ул. Днепровская набережная, 16А
Средняя оценка: 0,0на основе 0 отзывов

Автосалон **Кий Авто** на автомобільному ринку з 1996 року і пропонує повний комплекс послуг, пов'язаних з продажем, гарантійним та сервісним обслуговуванням **автомобілів RENAULT**, реалізацією оригінальних запасних частин і аксесуарів. Всі автомобілі, представлені…

www.renault.com.ua
СТО Renault Кий Авто
Renault Кий Авто
СТО, Киев, ул. Днепровская набережная, 16А
Средняя оценка: 2,3на основе 10 отзывов
10 отзывов 1 автоуашник

**Кий Авто Центр - Renault — офіційний дилерський та сервісний центр RENAULT в Києві!** Станція технічного обслуговування і ремонту, яка розташована на більш ніж 3200 кв.м, виконує всі види робіт - від простого ТО до капітального ремонту двигуна та агрегатів.…

www.renault.com.ua

Социалочки

avatar