Шановні клієнти! Не втрачайте нагоди скористатись вигідною пропозицією* від Кий Авто на перевірку Вашого Renault після справжньої екстремальної зими.

В період акції Клієнтам офіційного сервісу Renault Кий Авто пропонується перевірка/регулювання розвал-сходження на 3D-стенді БОНУСОМ за наступних умов**:

  • При проходженні повного регламентного ТО;
  • При ремонті ходової частини від 4000 грн. з ПДВ.

*Акція діє в ТОВ «Кий Авто Центр» з 19.02.2021 по 14.03.2021. Економія від 1044,00грн.

**Під «Бонусом» мається на увазі перевірка/регулювання розвал-сходження на 3D-стенді за 1грн.ТОВ «Кий Авто Центр» залишає за собою право змінювати умови акції. Детальна інформація у відділі сервісу Renault Кий Авто або за тел: (044) 536-96-97.

Где это происходит
Автосалон Кий Авто Центр - Renault
Кий Авто Центр - Renault
Автосалон, Киев, ул. Днепровская набережная, 16А
Средняя оценка: 0,0на основе 0 отзывов

Автосалон **Кий Авто** на автомобільному ринку з 1996 року і пропонує повний комплекс послуг, пов'язаних з продажем, гарантійним та сервісним обслуговуванням **автомобілів RENAULT**, реалізацією оригінальних запасних частин і аксесуарів. Всі автомобілі, представлені…

www.renault.com.ua
СТО Renault Кий Авто
Renault Кий Авто
СТО, Киев, ул. Днепровская набережная, 16А
Средняя оценка: 2,3на основе 10 отзывов
10 отзывов 1 автоуашник

**Кий Авто Центр - Renault — офіційний дилерський та сервісний центр RENAULT в Києві!** Станція технічного обслуговування і ремонту, яка розташована на більш ніж 3200 кв.м, виконує всі види робіт - від простого ТО до капітального ремонту двигуна та агрегатів.…

www.renault.com.ua

Социалочки

avatar