Шановні клієнти і автолюбителі Volkswagen! Поспішайте! Не пропустіть автомобіль своєї мрії!!! Тепер Ви можете придбати автомобіль своєї мрії Volkswagen у розстрочку:  Touareg,  Passat B8,  Touran, Golf, Tiguan та Jetta!

Автосалон «КарпатиАвтоцентр» офіційний дилер Volkswagen в Чернівцях, повідомляє про продовження вигідної пропозиції отримати Volkswagen в розстрочку. 

Маючи великий досвід і знання у сфері надання фінансових послуг, спеціально розроблених для автомобілей Volkswagen, максимально адаптованих під потреби кожного клієнта надаємо унікальну можливість отримати Volkswagen: Touareg,  Passat B8,  Touran, Golf, Tiguan та Jetta - у розстрочку.

Термін фінансування

від 1 до 5 років

Платежі у гривнях за курсом до

USD

Відсоткова ставка від 0 до 12 місяців

0%

Будьте першими, поспішайте скористатися вигідною пропозицією на автомобілі Volkswagen Touareg,  Passat B8,  Touran, Golf, Tiguan та Jetta!

Пам’ятайте, для відчуття пристрасті драйву, комфорту від автомобілей Volkswagen маєте можливість записатися на тест-драйв за тел. (0372) 543 888, 067 373 57 00!

Дізнайтеся деталі акції в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» за адресою м.Чернівці, вул.Енергетична 2-В, тел. (0372) 543 888, (096) 374 44 55.

Обирай сьогодні свій Volkswagen та сплачуй частинами!

Где это происходит
Автосалон КарпатыАвтоцентр
КарпатыАвтоцентр
Автосалон, Черновцы, ул. Энергетическая, 2 В
Средняя оценка: 4,825на основе 10 отзывов
10 отзывов

Автосалон «КарпатиАвтоцентр» є офіційним дилером Volkswagen у Західному регіоні України та представляє на ринку України високоякісний продукт концерну Volkswagen AG. «КарпатиАвтоцентр» пропонує до вашої уваги широкий модельний ряд легкових та комерційних…

www.karpaty-autocenter.com.ua

Социалочки

avatar