До 31 октября 2015
Шановні друзі та клієнти! Настав час, коли ми почали оцінювати переваги “економічних” автомобілів. А економити ви зможите, лише з Volkswagen!

Сьогодні ми раді повідомити вам, що дилер Volkswagen в Хмельницькому, ТОВ “Престиж-Авто”, пропонує до вашої уваги спеціальне ціноутворення на обмежений перелік легкових автомобілів Volkswagen Touareg, Tiguan, Golf VII, New Jetta, New Passat.

Знижка на автомобілі сягає аж 25%!

Поспішайте, оскільки, спеціальне ціноутворення діє лише до 31.10.2015, АЛЕ за умови продажу всіх акційних автомобілів моделей Volkswagen може бути зупинене в будь-який момент!

Не зволікайте і з нашою допомогою Ви можете придбати свій “економічний” Volkswagen!

А для ще більшої зручності та комфорту використовуйте: он-лайн форму для Запису на тест-драйв та заявки на оцінку Вашого авто для обміну на новенький Volkswagen по системі Trade-In.

За деталям звертайтесь, будь ласка, до офіційного дилера Volkswagen AG в Хмельницькому ТОВ Престиж-Авто, що за адресою Прибузька, 48/2 чи за телефонами (0382) 702-200 та (067) 380-04-55.

Где это происходит
Автосалон ООО "Престиж-Авто"
ООО "Престиж-Авто"
Автосалон, Хмельницкий, ул. Прибужская, 48/2
Средняя оценка: 4,25на основе 2 отзывов
2 отзыва 1 автоуашник

Компания "Престиж-Авто" - официальный дилер Volkswagen AG в Хмельницкой области - работает на украинском рынке в автомобильном бизнесе 12 лет, предлагая высококачественные услуги, как на этапе продажи автомобиля, так и в период послепродажного обслуживания.…

Социалочки

avatar