Спеціальна ЗИМОВА пропозиція для власників Volkswagen! СТО ТОВ “Престиж-Авто” з радістю повідомляє, що, починаючи з 01/10/2015 ми впроваджуємо ЗИМОВУ акцію «Сервіс 4+» та змінюємо перелік товарних груп відповідно до адаптації сезонності.

Всі власники легкових автомобілів Volkswagen старших 4-х років (включаючи 4-х річні автомобілі) можуть скористатися спеціальними пакетними пропозиціями, які включають знижену вартість Оригінальних запасних частин та вартість робіт по їх заміні зі знижкою до -25%!

До спеціальної пропозиції входять наступні групи товарів та їх заміна:

Запчастини

І нагадуємо, аби Ваш автомобіль завжди залишався Volkswagen відвідуйте лише офіційні сертифіковані СТО!

А для ще більшої зручності та комфорту для запису на СТО використовуйте он-лайн форму.

Звертаємо увагу, що Ви можете скористатись унікальною послугою від офіційного дилера Volkswagen в Хмельницькому«Підміннийавтомобіль», поки Ваше авто на ремонті чи на обслуговуванні в нашому автосервісі.

 За деталями звертайтесь, будь ласка, до офіційного дилера Volkswagen AG в Хмельницькому ТОВ Престиж-Авто, що за адресою Прибузька, 48/2 чи за телефонами (0382) 702-200 та (067) 380-04-55.

Где это происходит
Автосалон ООО "Престиж-Авто"
ООО "Престиж-Авто"
Автосалон, Хмельницкий, ул. Прибужская, 48/2
Средняя оценка: 4,25на основе 2 отзывов
2 отзыва 1 автоуашник

Компания "Престиж-Авто" - официальный дилер Volkswagen AG в Хмельницкой области - работает на украинском рынке в автомобильном бизнесе 12 лет, предлагая высококачественные услуги, как на этапе продажи автомобиля, так и в период послепродажного обслуживания.…

Социалочки

avatar